אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
header
                                                                                     ספטמבר  2023
מרכז הידע והחדשנות מציג מאמרים חדשים:
img
אירועי "כמעט ונפגע" בסביבת העבודה ומערכות דיווח חדשניות עליהם

אפשר למנוע את הנפגע הבא על ידי זיהוי מוקדם של אירועי "כמעט ונפגע" בסביבת העבודה, דיווח עליהם, תיעוד שלהם ותגובה עליהם. מערכות דיווח חדשניות יכולות לשפר את הדיווח ואת הבטיחות של כל סביבת עבודה.     
img1
הקשר בין רמת מעורבות עובדים לבין בטיחות ובריאות תעסוקתית 

ארגונים הפועלים לשיפור מעורבות עובדים מצליחים להשיג יעדים של בטיחות ובריאות בארגון. המאמר מפרט בין היתר את הנושאים בהם כדאי למנהלי ארגונים להתמקד ואת האמצעים בהם מומלץ להם לנקוט על מנת להעלות את מעורבות העובדים. 
 
.

גילוי הגז חיוני למניעת סיכוני דליקות, רעילות וחנק כתוצאה מחשיפה לגז. בעזרת טכנולוגיות חדשניות, שנמצאות בפיתוח עוד משנות העשרים של המאה הקודמת, משתפרות יכולות גילוי הגז וההתרעה על קיומו, ואיתן משתפרת הבטיחות בעבודה.
חדשות מהעולם
 
.

מילוי שאלון אינטרנטי יכול לסייע לעובד המוגבל להבין אילו שינויים בתנאי העבודה או התפקיד יכולים לסייע לו להישאר בעבודה או למלא את משימותיו ביעילות ולבקש ממעסיקו את התמיכה המתאימה. 
 
.
ארצות הברית - אחריות חברות כוח האדם והמעסיקים כלפי עובדים זמניים

סיכון הפציעות של העובדים הזמניים גבוה לאין שיעור יותר מזה של העובדים הקבועים. NIOSH ערך רשימה של דרכי פעולה חשובות לשמירת הבטיחות והבריאות של העובדים הזמניים.   
 
.

מערכת מציאת מדומה, המדמה סביבת עבודה של חלל מוקף, מאפשרת לעובד להכיר את סיכוני העבודה ולהתאמן על תרחישי הסיכון האפשריים בה באופן פעיל ומרחוק בטרם התחלת העבודה במקום המוקף.  
 
"אימון מידע" - שאילתות בבטיחות וגיהות
.
לחץ לקבלת לגרסה הנגישה