כניסה הרשמה צור קשר

טכנאי נהרג בקריסת אנטנה במשטרת כפר סבא

 

עודכן ב:25/07/2010

 

אדם נהרג הבוקר (יום ג') בעקבות קריסת אנטנת קשר שהוצבה על גג בניין משטרת כפר סבא. מחקירה ראשונית עולה שההרוג ואדם נוסף שנפצע עימו הם טכנאים שפעלו לתקן את האנטנה על הגג.

המקרה אירע סמוך לשעה 10:45 במבנה המשטרה בדרך השרון בכפר סבא. אנטנת הקשר השתחררה ממקומה במהלך ניסיונות לעגן אותה וקרסה אל הרחוב הסמול. עובד שכנראה היה על האנטנה בזמן האסון נפל ביחד עימה מגובה רב לעבר חורשה סמוכה. חברו שהיה על הגג נפצע באורח בינוני.

צוות טיפול נמרץ של מד"א-ירקון שהוזעק למקום העניק לפצוע טיפול ראשוני לקראת פינויו לבית החולים. לצוות לא נותרה ברירה אלא לקבוע את מותו של חברו, שספג את המכה הקטלנית. "כשהגענו למקום מצאנו אדם שרוע בחורשה. לא היה לנו מה לעשות ונאלצנו קבענו את מותו", אמר הפראמדיק זיו רייכרט.

עד ראייה לתאונה סיפר ל-ynet "זה היה מפחיד. לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי. אתה רואה אנטנה בגובה עשרות מטרים פתאום נופלת לכיוונך. ראיתי שהכבלים שמחזיקים אותה מנותקים. היו הרבה אנשים בצומת וכולם החלו לברוח בבהלה". חקירת המשטרה שנפתחה ככל הנראה תועבר לחוקרי תאונות עבודה במשרד התמ"ת.

הסכנה הגלומה בעבודות מסוג זכתה לביטוי נוסף בחודש שעבר, כאשר טכנאי חשמל צנח אל מותו מגובה חמישה מטרים, בעת שהתקין כבלים צמוד למבנה בית משפט השלום בירושלים. "מדובר בבחור צעיר שככל הנראה החליק, נפל ונפגע בראש ומת במקום", אמר ל-ynet דרור שוסהיים, פרמדיק מד"א-ירושלים, שהגיע לזירת התאונה.

 

מקור:Ynet (רענן בן צור).

 

שלח להדפסה

תשובת השבוע

מתאריך: 04.02.2024

 

שאלה:

מהו המיקום להתקנת מטף/מטפים?

 

התשובה:

קיימות הנחיות להתקנה - מיקום בתקן הישראלי הבא:

 < קרא עוד

 

לארכיון תשובת השבוע